تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی

منظور از تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی چیست؟

تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی شامل ترجمه تخصصی رزومه به انگلیسی می شود. اما سوال این است که صرفا تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی می تواند گویای مطاب مندرج در رزومه ی شما باشد؟ تخصص ترجمه رزومه با ترجمه ی متون ساده تفاوت دارد. برای تبدیل رزومه باید دانست که چه مطلبی در کدام قست از رزومه گفته شود؟ در تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی باید بدانید که چگونه استعدادها و قابلیت ها را به بهترین شکل ممکن نشان دهید. این مطلب از آن جهت مهم است که اغلب متقاضیات تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی دارند و لذا سبک نگارش و محتوای رزومه در گرفتن پذیرش کاری و تحصیلی از مرجع موردنظر بسیار مهم است.

تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی

کاری که ما در گروه مترجمان اکسیر به صورت کاملا تخصصی انجام میدهیم، تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی و تدوین آن در قالب رزومه انگلیسی می باشد. شاید بپرسید که منظور از تدوین چیست؟ برای درک بهتر موضوع به بخش تدوین رزومه بروید.

اگر در تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی نگران نحوه ی ابراز کلمات و جملات هستید باز هم می توانید با استفاده از خدمات تدوین رزومه ی ما خیال خود را آسوده کنید.

ضمن تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی باید بدانید که هدف از رزومه موردنظر چیست؟ ما در تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی برای کارفرما روی بخش مهارت ها و استعدادها و سوابق شغلی تاکید می کنیم اما در تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی تحصیلی بیشتر باید تاکید بر مدارج تحصیلی، دستاوردها و موفقیت های آکادمیک باشد. اصولا  تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی فقط به معنای ترجمه رزومه نمی باشد بلکه باید با زیرکی بتوان قابلیت های فرد موردنظر را با توجه به مقصود نگارش رزومه نشان داد.

برای آگاهی از قیمت تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی می توانید فایل رزومه خود به تلگرام یا ایمیل ما بفرستید و یا با شماره 09335333500 تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط: 

چگونه رزومه بنویسیم: هرآنچه که باید در مورد نگارش رزومه بدانید

مراحل نگارش رزومه

ترجمه و تحویل فوری رزومه

نگارش رزومه

تدوین رزومه