ترجمه تخصصی فارسی،انگلیسی و ترکی

گروه مترجمان اکسیر یکی از مجموعه های متعهد فعال در حوزه ترجمه تخصصی است که با ارائه خدمات 24 ساعت می تواند سفارش ترجمه شما را به صورت غیرحضوری و در کمترین زمان انجام دهد. ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی و مقاله های حرفه ای برای پذیرش در ژورنال های معتبر ISI در تخصص ماست. علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه متون و مقاله های شما از فارسی به ترکی و از ترکی به فارسی نیر توسط گروه مترجمان اکسیر امکان پذیر است. از خدمات ویژه ما می توان به کاهش قیمت ترجمه برای مشتریان ثابت، امکان انتخاب کیفیت ترجمه، تخفیفات حجمی تا 20 درصد، و ارائه خدمات به صورت آنلاین و غیرحضوری اشاره کرد. آنچه که باعث می شود ما به کار و کیفیت ترجمه خود مطمئن باشیم، ارزیابی کیفی مستمر و سطح بندی مترجمان براساس تخصص ترجمه ی آنهاست.

گروه مترجمان اکسیر، با تمرکز بر دو زبان انگلیسی و ترکی، به منظور ارتقای سطح ترجمه تخصصی مقاله های فارسی به انگلیسی، ترجمه پایان نامه، ترجمه کتاب، مترجمینی کارآزموده و متخصص را گرد هم آورده تا خدماتی 100% باکیفیت و تضمینی ارائه دهد. لازم به ذکر است که ترجمه های ارائه شده به هیچ وجه ماشینی نبوده و کاملاً به صورت تخصصی ترجمه می شوند. وجه تمایز ما ارائه ترجمه با کیفیت به شماست.

با توجه به سطح کیفی ترجمه، ما خدمات خود را به چند دسته تقسیم بندی کرده ایم: ترجمه انگلیسی به فارسی سطح A (با کیفیت تضمینی)، ترجمه انگلیسی به فارسی سطح B (دانشجویی)، ترجمه فارسی به انگلیسی (100% تخصصی)، ترجمه فارسی به ترکی و ترجمه ترکی به فارسی (توسطط مترجم نیتیو ترک)، ترجمه انگلیسی به ترکی و ترجمه ترکی به انگلیسی (توسط مترجم نیتیو ترک)، تا خدماتی متناست با بودجه و کیفیت موردنظرر شما ارائه کنیم.

ترجمه مقاله تخصصی ISI

ترجمه مقاله آکادمیک از فارسی به انگلیسی جهت چاپ در ژورنال های معتبری چون ساینس دایرکت، الزویر، و سایر ژورنال های ISI یکی از برترین خدمات گروه مترجمان اکسیر است. قطعا ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای چاپ در ژورنال ایندکس ISI باید توسط مترجم حرفه ای وو کارآزموده و مسلط به نوشتار انگلیسی و آشنا به فن نوشتار آکادمیک صورت گیرد. مترجم حرفه ای فارسی به انگلیسی باید علاوه بر تخصص ترجمهه قادر به بومی سازی متن در حوزه تخصصی موردنظر نیز باشد. با اعتماد به گروه مترجمان اکسیر در ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی از پذیرشش قطعی مقالات خود در ژورنال های معتبر مطمئن باشید. ما با اعتماد به کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی مترجمان خود، ترجمه شما را 100% تضمین می کنیم. همچنین مفتخریم اعلام بداریم که تا کنون تمام ترجمه های فارسی به انگلیسی انجام شده توسط گروه مترجمان اکسیر اکسپت شده و حتی مقالاتی که جهت ویرایش به این مجموعه ارجاع شده، پس از ویرایش تخصصی توسط ویراستاران گروه، اکسپت نهایی را دریافت کرده اند.

در ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی لازم می دانیم چند نکنه را یادآور شویم:

با توجه به کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی گروه مترجمان اکسیر، حق الزحمه ترجمه بالایی دریافت نمی شود و ترجمه ارزان با کیفیت عالی و تضمینی خواهد داشت.

- ترجمه فارسی به انگلیسی با احتساب ترجمه روزانه 2000 کلمه و با سرعتی بالا انجام می شود.

- تمام ترجمه های ارائه شده به صورت تایپ شده هستند و هزینه ای بابت تایپ دریافت نمی شود.