ترجمه ترکی

یکی از خدمات دیگر گروه مترجمان اکسیر که با توجه به تقاضای مشتریان اخیراً به مجموعه خدمات ما اضافه گردیده، ترجمه ترکی به فارسی، ترجمه فارسی به ترکی، و سایر خدمات ترجمه مرتبط با متون ترکی است. از آن جایی که کار ترجمه به زبان های دیگر نیازمند همکاری با گروهی متخصص می باشد، در زمینه ی خدمات ترجمه ترکی این گروه با مترجمین نیتو ترکی همکاری داشته، لذا با خیالی آسوده از کیفیت در کمترین زمان ممکن آماده ی ارائه ی خدمات ترجمه ترکی هستیم.

همانطور که گفته شد مترجمین ترکی به فارسی و فارسی به ترکی گروه مترجمان اکسیر نیتیو و کاملاً مسلط به زبان ترکی، فارسی، و انگلیسی می باشند. به همین دلیل علاوه بر ترجمه متون نوشتاری از ترکی به فارسی و فارسی به ترکی، آماده ی ارائه مترجم حضوری در آنکار و استانبول، تبدیل فایل صوتی ترکی به فارسی و فارسی به ترکی، صداگذاری به زبان ترکی، ترجمه فیلم، ترجمه نامه تجاری از ترکی به فارسی و فارسی به ترکی، بومی سازی وب سایت به صورت کاملاً تخصصی با همکاری مجموعه طراحی وب اکسیر می باشیم.

بازهم گروه مترجمان اکسیر همچون سایر موارد، خدمات ترجمه ترکی به فارسی و فارسی به ترکی را به صورت ترجمه فوری، باکیفیت 100% مطلوب، و قیمت بسیار عالی به شما ارائه می دهد. نرخ ترجمه ترکی به فارسی و فارسی به ترکی بر مبنای کلمه به صورت زیر می باشد:

ترجمه فارسی به ترکی: 75 تومان (هرکلمه)

ترجمه ترکی به فارسی: 55 تومان (هرکلمه)

پیاده سازی فایل صوتی (ترکی به فارسی): 2500 تومان (هر دقیقه)

بومی سازی وب سایت: بر اساس کلمه طبق تعرفه فوق صورت می گیرد.

در صورت تمایل، برای ثبت سفارش ترجمه ترکی می توانید به این قسمت مراجعه کنید و یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره تماس 09335333500 با ما در تماس باشید.

ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.