ترجمه رزومه/ سی وی

ما در دنیایی زندگی می کنیم که هر کس می تواند به زندگی و کار در کشورهای دیگر فکر کند. تا چند دهه ی پیش اگر کسی مایل به زندگی و کار در کشور دیگری بود، برای رسیدن به این هدف باید پروسه ای سخت و طولانی مدت را پشت سر می گذاشت. امروزه کارها راحت تر انجام می شوند و ایده ی تحصیل و کار در کشوری دیگر چندان دور از ذهن نیست. حتی شرکت های جویای استعداد هم خود را محدود به یک کشور نمی کنند چرا که می دانند استعداد موردنیاز آنها ممکن است هرجایی در دنیا باشد. اینترنت هم در این حیطه نقش مهمی داشته و ارتباطات را به گونه ای تسهیل بخشیده که پیشتر میسر نبود.

اگر قصد مهاجرت به کشوری دیگر جهت کار یا تحصیل دارید، باید مدارک خود را به زبان آن کشور ترجمه کنید. گروه مترجمان اکسیر سابقه ترجمه رزومه، ترجمه سی وی، ترجمه انگیزه نامه، و ترجمه کاور لتر از فارسی به انگلیسی را داشته است. طبق تجربه تیم ترجمه اکسیر، ترجمه کلمه به کلمه عملا کارایی ندارد. درواقع، گاهی تاثیر منفی دارد چرا که این سبک از ترجمه مفهوم را به درستی منتقل نمی کند.

سرویس ترجمه تخصصی رزومه توسط گروه مترجمان اکسیر

لذا، گروه مترجمان اکسیر همواره از مترجمان متبحر در زمینه ترجمه رزومه به صورت حرفه ای و تخصصی استفاده کرده است تا اطمینان حاصل کند ترجمه رزومه، ترجمه سی وی، ترجمه کاورلتر، و ترجمه انگیزه نامه از فارسی به انگلیسی به درستی ترجمه و بومی سازی شده است. ترجمه تخصصی و بومی سازی شده تاثیر بهتری بر خواننده دارد. چون درصد بالای از مترجمان رزومه گروه اکسیر سابقه ای طولانی در زمینه ترجمه رزومه و ترجمه تخصصی دارند، به خوبی می توانند کار ترجمه رزومه و بومی سازی ترجمه فارسی به انگلیسی را انجام دهند.

بنابراین اگر تصمیم به تحصیل یا کار در خارج از کشور را دارید، می توانید از سرویس تخصصی ترجمه رزومه توسط گروه مترجمان اکسیر استفاده کنید. ما تضمین می کنیم که مترجمان متبحر ما می توانند ترجمه شما به صورت کاملا تخصصی انجام دهند به شما کمک کنند در رسیدن به هدفتان موفق شوید. برای مشاوره و آگاهی از هزینه و زمان تحویل ترجمه رزومه می توانید با شماره 09335333500 تماس بگیرید یا فایل رزومه خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید.  

 

مطالب مرتبط:

نگارش رزومه

مراحل نگارش رزومه

تفاوت رزومه و سی وی و موارد کاربرد آنها

چگونه رزومه بنویسیم: هرآنچه که باید در مورد نگارش رزومه بدانید

قالب های تدوین رزومه

فرم خام رزومه کاری word

تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی

چگونه رزومه کاری بنویسیم؟

ترجمه رزومه