ترجمه چکیده

سفارش ترجمه چکیده معمولاً از سوی دانشجویان و اساتید صورت می گیرد که در خواست ترجمه چکیده مقاله، ترجمه چکیده پایان نامه، یا ترجمه چکیده کتاب را دارند. گروه متخصص اکسیر کاملاً بر این موضوع واقف است کهه ترجمه چکیده مقاله جهت ارائه و شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی، ترجمه چکیده پایان نامه مربوط بهه دانشجویان فوق لیسانس و دکترا جهت درج در پایان نامه یا ارائه ی تز دکتری است. به همین منظور همواره سعی ما درر ترجمه ی چکیده بر آن بوده که محتوا هرچند کوتاه است اما با درک دقیق آن ترجمه چکیده به صورت کاملاً تخصصیی صورت بگیرد. خدا را شاکریم که تاکنون از رضایت 100% مشتریان در این زمینه برخوردار بوده ایم. ویژگی دیگر سفارش ترجمه چکیده به گروه مترجمان اکسیر دریافت ترجمه فوری چکیده در کمترین زمان ممکن (3 ساعت) در هر ساعتت از شبانه روز می باشد.

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر با همکاری با تیم ترجمه متخصص و حرفه ای آماده ی پذیرش سفارش ترجمه چکیده در زمینه های زیر می باشد:

- ترجمه چکیده متون ادبی

- ترجمه چکیده متون مهندسی کامپیوتر

- ترجمه چکیده متون فناوری اطلاعات IT 

- ترجمه چکیده متون ورزشی

- ترجمه چکیده متون حقوقی

- ترجمه چکیده متون مدیریتی

- ترجمه چکیده متون بازرگانی

- ترجمه چکیده متون فلسفی

- ترجمه چکیده متون فقهی

- ترجمه چکیده متون روانشناسی

- ترجمه چکیده متون شیمی

- ترجمه چکیده متون اقتصادی

- ترجمه چکیده متون فقهی

- ترجمه چکیده متون هنر

- ترجمه چکیده متون پزشکی

- ترجمه چکیده متون پرستاری

- ترجمه چکیده متون زمین شناسی

- ترجمه چکیده متون مهندسی مکانیک

- ترجمه چکیده متون مهندسی برق 

- ترجمه چکیده متون علوم تغذیه و بهداشت

- ترجمه چکیده متون کشاورزی

- ترجمه چکیده متون علوم اجتماعی