ترجمه فوری

ترجمه فوری یکی از خدمات ویژه گروه مترجمان اکسیر می باشد. تحویل به موقع ترجمه های فوری مهم ترین دغدغه برای مشتریانی است که نیاز به دریافت سریع ترجمه فوری خود دارند. تلاش ما در اکسیر همیشه بر این بوده و هست که در کوتاه ترین زمان ممکن ترجمه های با کیفیت و دقیق راا در اختیار مشتری قرار دهیم. با این وجود گاهی سفارش ترجمه های درخواستی فرصت و زمان بسیار کمی دارند و در اینجاست که تفاوت و برتریی کیفیت خدمات ترجمه گروه مترجمان اکسیر نمایان می شود. تحویل سریع ترجمه، به ویژه با حفظ کیفیت ترجمه همراه با قیمت مناسب ترجمه فوری،، آرامش و اطمینان خاطر را برای مشتریانی که نگران تحویل سریع ترجمه خود هستند به همراه می آورد.

در سرویس ترجمه فوری اکسیر، پروسه بررسی متن ترجمه، قیمت گذاری و اعلام هزینه ترجمه در کوتاه ترین زمان انجام شده و پس از انجام ترجمه در زمانی کوتاه و بررسی کیفی در اسرع وقت ارسال خواهد شد.

 

ترجمه های فوری با حجم زیاد و زمان بسیار کم

در سفارش ترجمه هایی که حجم متن ترجمه بسیار زیاد و مهلت تحویل ترجمه نسبت به حجم آن بسیار کم است، با تقسیم متن میان چند مترجم ابتدا فرآیند ترجمه متن را به انجام رسانده و سپس متن ترجمه شده بازخوانی و یکدست سازی می شود تا نگارش و لغات استفاده شده در ترجمه در کل متن ترجمه شده یکسان باشد.

ترجمه فوری اکسیر را به صورت خلاصه می توان تلفیقی از سرعت، دقت، کیفیت و تعهد در تحویل به موقع ترجمه تعریف کرد.

 گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

 

هزینه ترجمه فوری

 

هزینه ترجمه فوری چه قدر است و چگونه و بر چه مبنایی هزینه ترجمه فوری محاسبه می گردد؟

محاسبه هزینه ترجمه فوری

ترجمه های فوری به دلیل داشتن شرایط خاص دارای هزینه متفاوت و بیشتر از ترجمه های عادی هستند. این تفاوت هزینه ها از علل زیر ناشی می شوند:

  1. فرصت کوتاه برای انجام ترجمه نسبت به حجم آن
  2. ترجمه های فوری معمولا متن های مهمی هستند که کیفیت ترجمه در آن ها مهم است.
  3. تبحر و مهارت مترجم: فقط مترجم هایی می توانند در زمان کوتاه کار ترجمه را انجام دهند که در امر ترجمه و زمینه ترجمه تخصص بالا داشته باشند.
  4. بازبینی و بازخوانی ترجمه: ترجمه های فوری به علت تعجیل مترجم برای به پایان رساندن امر ترجمه در زمان کوتاه نیازمند بازخوانی و ویرایش توسط ویراستار هستند که این مهم باید در همان فرصت کوتاه انجام بگیرد.
  5. تقسیم ترجمه میان چند مترجم: در مواردی که حجم ترجمه به نسبت زمان بسیار زیاد است و امکان انجام آن توسط یک مترجم حتی به صورت فشرده هم وجود ندارد، متن میان چند مترجم تقسیم می شود. سپس متن های تجمیع شده از مترجم ها باید بازخوانی، ویرایش شود تا متن نهایی یکدست باشد.
  6. مدیریت کار ترجمه: در پروژه های ترجمه فوری کار مدیر پروژه به مراتب مشکل تر از پروژه های عادی است. مدیریت پروژه به ویژه زمانی که کار میان چند مترجم تقسیم شده نیازمند پیگیری زیاد و خارج از تایم کاری معمول است تا در صورت عقب ماندن مترجم یا مترجم ها نسبت به جدول زمانی تعیین شده برای پروژه، این عقب ماندگی جبران شود و یا چنانچه مشکلی یک یا چند مترجم را از ادامه کار بازداشت باید مدیر پروژه به سرعت نسبت به تامین مترجم های متخصص در زمینه ترجمه برای جایگزینی مترجم ها اقدام کند که کار پیچیده ای است.
  7. پاسخگویی به کارفرما: در پروژه های فوری گاهی حتی چند ساعت یا چند دقیقه تاخیر هم مشکلات زیادی برای کارفرما ایجاد می کند که پاسخگویی این امر بر عهده موسسه ترجمه می باشد.

این موارد تعدادی از عللی که بود که سبب می شوند تعرفه ترجمه های فوری بالاتر از ترجمه های عادی باشند.

 

محاسبه هزینه ترجمه فوری

ترجمه های فوری بسته به حجم، مهلت تحویل، زمینه ترجمه، حساسیت ترجمه و... می توانند تعرفه ای از 20 درصد تا 100 درصد بیش از ترجمه های عادی داشته باشند و مشمول تخفیفات جاری ترجمه مانند تخفیف های حجمی نشوند، زیرا در ترجمه های فوری زیاد بودن حجم امتیاز محسوب نشده و اجرای پروژه را مشکل تر می کند.

 

ترجمه فوری در گروه مترجمان اکسیر

خدمات ترجمه فوری در گروه مترجمان اکسیر از اهمیت فراوانی برخوردار است و سعی ما در این مجموعه بر این است که خدمات خود را با بهترین کیفیت، در کوتاهترین زمان و کمترین قیمت ارائه دهیم. به همین دلیل ترجمه های فوری در این موسسه حتی المقدور بدون افزایش هزینه و یا با  کمترین افزایش هزینه انجام می شوند. برای ما سرعت عمل، تعهد و کیفیت در انجام ترجمه های فوری در سرلوحه امور قرار دارد و مفتخریم که پروژه های فوری مشکل زیادی را تا کنون با موفقیت به پایان رسانده و در این زمینه همیشه در نزد مشتریان خود روسفید بوده ایم.

 

ترجمه های فوری مقالات رشته های زیر در گروه مترجمان اکسیر انجام می پذیرد:

ترجمه فوری مقالات روانشناسی

ترجمه فوری مقالات شیمی

ترجمه فوری مقالات علوم طبیعی

ترجمه فوری مقالات علوم اجتماعی

ترجمه فوری مقالات علوم پایه

ترجمه فوری مقالات عمران

ترجمه فوری مقالات کامپیوتر

ترجمه فوری مقالات محیط زیست

ترجمه فوری مقالات مدیریت

ترجمه فوری مقالات مکانیک

ترجمه فوری مقالات هنر

ترجمه فوری مقالات زیست

ترجمه فوری مقالات اقتثصاد

ترجمه فوری مقالات بازرگانی

ترجمه فوری مقالات ورزشی

ترجمه فوری مقالات برق و الکترونیک

ترجمه فوری مقالات صنایع

ترجمه فوری مقالات زمین شناسی و معدن

ترجمه فوری مقالات مالی

ترجمه فوری مقالات عمومی

ترجمه فوری مقالات متالوژی و مواد

ترجمه فوری مقالات کشاورزی

ترجمه فوری مقالات صنایع غذایی

ترجمه فوری مقالات سیاسی

ترجمه فوری مقالات زیرنویس فیلم و سریال

ترجمه فوری مقالات پزشکی

ترجمه فوری مقالات فلسفه

ترجمه فوری مقالات اسناد تجاری

ترجمه فوری مقالات نفت، گاز،پتروشیمی

ترجمه فوری مقالات معماری

ترجمه فوری مقالات پزشکی

ترجمه فوری مقالات فقه و حقوق اسلامی

ترجمه فوری مقالات حقوق

ترجمه فوری مقالات ادبیات و زبانشناسی