ترجمه مقاله برای سابمیت در ژورنال های بین المللی

یکی از مشکلاتی که اغلب دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با آن مواجه هستند، ترجمه و ارسال مقالات فارسی برای ژورنال های خارجی می باشد. شیوه ترجمه مقاله بسیار مهم است. در ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی رعایت نکات گرامری بسیار حائز اهمیت است.  گروه مترجمان اکسیر با آشنایی کامل به روند نگارش مقاله فارسی و ارسال مقالات برای کنفرانس ها و ژورنال های بین المللی می تواند شما را در این زمینه یاری کند چراکه با برخورداری از مجموعه ای از مترجمان متخصص در حوزه های مختلف، دیگر مشکلی از نظر انتقال مفهوم مطلب در ترجمه انگلیسی به فارسی/ فارسی به انگلیسی، رعایت علائم نگارشی، ویرایش ترجمه، ترجمه لغات و اصطلاحات تخصصی، ارسال و گرفتن پذیرش نخواهید داشت.

علاوه بر آن، پس از ارسال مقاله برای ژورنال های بین المللی اغلب نیاز است  فرم یا محتوای قسمتی از مقاله ویرایش شود یا تغییر داده شود. در این صورت شما می توانید مقاله را همراه با فرم درخواست اصلاحات از سوی کارشناسان ژورنال به ما ارجاع داده تا تغییرات لازم در آن اعمال شود.

بدین ترتیب از آغاز تا زمان پذیرش نهایی ژورنال می توانید برای دریافت خدمات مرتبط در زمینه ی ویرایش و فرآیند تغییر و اصلاح با گروه از طریق مکاتبه در ارتباط باشید.

کیفیت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد. برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

در ترجمه مقاله فارسی برای سابمیت کردن در ساینس دایرکت، الزویر، و ژورنال های معتبر ، مسئولیت سنگینی به عهده ی مترجم است. حال دغدغه ی اصلی بسیاری از نویسندگان مقاله این است که چگونه می توان یک مترجم خوب پیدا کرد و از کجا بدانیم ترجمه تخصصی و با رعایت استانداردهای نگارش مقاله انجام می شود. در سفارش ترجمه مقاله فارسی باید دو نکته را در نظر داشته باشید: اولا قبل از تایید سفارش ترجمه مقاله فارسی حتما از مترجم نمونه ترجمه بخواهید تا با کیفیت ترجمه و سطح نگارش آشنا شوید؛ دوماً اگر مقاله ی شما به لحاظ محتوایی موردتوجه ژورنال قرار بگیرد اما به لحاظ دستوری و نگارشی ایراد داشته باشد از شما میخواهند مقاله را ویرایش کنید و مجددا برایشان ارسال کنید. اما چه بهتر که از همان ابندا با واگذاری ترجمه خود به یک موسسه ترجمه حرفه ای و متعهد از دوباره کاری پرهیز کنید

ثبت ترجمه مقاله فارسی 

هرگاه درخواست ترجمه مقاله فارسی  را دارید، برای بالا رفتن کیفیت کار خود حتما آن را با فهرست منابع ارسال کنید. چراکه تمام مترجم های حرفه ای در ترجمه مقاله فارسی ابتدا مروزی بر چند منبع از مقاله دارند تا با کلمات کلیدی و نحوه ی نگارش به زبان رشته ی موردنظر آشنا شوند. 

در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه مقاله در زمینه های زیر می باشد:

- ترجمه مقاله فارسی ادبیات به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی مهندسی کامپیوتر به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی فناوری اطلاعات IT   به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی ورزشی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی حقوقی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی مدیریتی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی بازرگانی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی فلسفی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی فقهی به انگلیسی

- ترجمه شعرفارسی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی روانشناسی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی شیمی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی اقتصادی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی فقهی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی هنر به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی پزشکی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی پرستاری به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی زمین شناسی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی مهندسی مکانیک به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی مهندسی برق به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی علوم تغذیه و بهداشت به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی کشاورزی به انگلیسی

- ترجمه مقاله فارسی علوم اجتماعی به انگلیسی