ترجمه ی مقالات دانشجویی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

چون اغلب دانشجویان عزیز به خصوص در مقاطع ارشد و دکتری نیازمند مطالعه مقالات غیر فارسی مرتبط با گرایش خود برای ارائه در سمینارها و کنفرانس های هستند، ترجمه ی Coinstar online این مقالات باید به گونه ای شود که پیام متن اصلی بدون تحریف و تغییر معنایی منتقل گردد.. بدین منظور، می توانید با استفاده از مترجمین مجرب گروه مترجمان اکسیر در رشته ی تخصصی خود از دریافت ترجمه باکیفیت و بی نقص مطمئنن باشد. با سابقه ای بیش از 10 سال در امور ترجمه مقاله و خدمات دانشگاهی مفتخریم اعلام بداریم که گروه مترجمان اکسیر با حوزه بندی تخصصص مترجمین در گرایش های مختلف آماده ارائه خدمات ترجمه در زمینه ترجمه مقاله مدیریتی، ترجمه مقاله مهندسی با گرایش های (برق، کامپیوتر، الکترونیک، مکانیک و ...ترجمه مقاله ادبی، ترجمه شعر، و ترجمه مقاله های پزشکی و ترجمه مقاله علوم انسانی آماده ارائه خدمات ترجمه  با کیفیت می باشد.

از جمله خدمات دیگر این گروه برای دانشجویان عزیر، خواندن مقالات و محتوای وب و یا متون تخصصی ارائه چکیده ی آنها به فارسی و یا انگلیسی می باشد. این کار توسط افراد متخصص در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.به طور دقیق تر، در این زمینه نه ترجمه ی خط به خط وو کلمه به کلمه بلکه ارائه ی خلاصه ای از مقالات از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی صورت می گیرد.

 

همچنین در سال تحصیلی 94-95 برای دانشچویان عزیز 10% تخفیف دانشجویی در نظر گرفته شده است که از هزینه ی نهایی ترجمه کسر خواهد شد.

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه در زمینه های زیر می باشد:

- ترجمه مقاله های ادبی

 

- ترجمه مقاله های مهندسی کامپیوتر

 

- ترجمه مقاله های فناوری اطلاعات IT

 

- ترجمه مقاله های ورزشی

 

- ترجمه مقاله های حقوقی

 

- ترجمه مقاله های مدیریتی

 

- ترجمه مقاله های بازرگانی

 

- ترجمه مقاله های فلسفی

 

- ترجمه مقاله های فقهی

 

- ترجمه شعر

 

- ترجمه مقاله های روانشناسی

 

- ترجمه مقاله های شیمی

 

- ترجمه مقاله های اقتصادی

 

- ترجمه مقاله های فقهی

 

- ترجمه مقاله های هنر

 

- ترجمه مقاله های پزشکی

 

- ترجمه مقاله های پرستاری

 

- ترجمه مقاله های زمین شناسی

 

- ترجمه مقاله های مهندسی مکانیک

 

- ترجمه مقاله های مهندسی برق

 

- ترجمه مقاله های علوم تغذیه و بهداشت

 

- ترجمه مقاله های کشاورزی

 

- ترجمه مقاله های علوم اجتماعی