ترجمه مقاله و اهمیت کیفیت ترجمه

ترجمه مقاله

 

در محیط های آکادمیک، مقاله هایی که در ژورنال هایی با ایمپکت فاکتور بالا چاپ می شوند در مقایسه با سایر کتب و نگارشات علمی (از جمله کتاب، داستان، گزارش، و مقاله های ارائه شده در کنفرانس)جایگاه بالاتری دارند. گروه مترجمان اکسیر از جمله موسسات پیشرو در زمینه ترجمه مقاله های علمی برای دانشجویان و اساتیدی است که قصد چاپ مقاله ی خود در ژورنال های معتبر دنیا را دارند. تا کنون صدها مقاله توسط این موسسه ترجمه و ویرایش شده و تمامی مقالات در ژورنال های بین المللی به چاپ رسیده اند.

گروه مترجمان اکسیر متشکل از متخصصان زبانی حرفه ای است که سابقه ی طولانی در خصوص ترجمه مقاله های علمی و متون آکادمیک دارند. هر مترجم گنجینه ای از دانش در حوزه ی تخصصی خاصی را در خود دارد. ما جهت انجام سفارش مترجمی را در اختیارتان قرار می دهیم که از دانش تخصصی مرتبط با موضوع مقاله علمی مربوطه برخوردار باشد.

 

ترجمه مقاله علمی شما

گروه مترجمان اکسیر به شما اطمینان می دهد که مقاله علمی تان مطابق با چارچوب ژورنالی باشد که قصد چاپ مقاله در آن را دارید

 

گروه مترجمان اکسیر مقالات علمی در حوزه های مختلفی را ترجمه کرده است که از آن جمله عبارتند از:

ترجمه مقاله های پزشکی

آیا قصد دارید مقاله ی ناب خود را در یک ژورنال پزشکی معتبر چاپ کنید؟ ما مترجمانی حرفه ای در حوزه های کاردیولوژی، فارموکولوژی، درماتولوژی، اورژانس، جرونتولوژی، گوارش، هماتولوژی و ترجمه مقاله در سایر حوزه های پزشکی داریم.

 ترجمه مقاله های علوم انسانی

ما مقاله های در حوزه های تاریخ، فلسفه، ادبیات، آموزش و سایر رشته های علوم انسانی ترجمه کرده ایم. برخی از این مقاله های ترجمه شده توسط گروه مترجمان اکسیر در معتبرترین ژورنال های بین المللی به چاپ رسیده اند.

 ترجمه مقاله های علوم اجتماعی

خواه بار اولی باشد که قصد چاپ مقاله در ژورنالی را داشته باشید یا یک فرد آکادمیک باسابقه باشید، ما می توانیم به شما در ترجمه مقاله علمی تان به زبان های انگلیسی و ترکی کمک کنیم. گروه مترجمان اکسیر سابقه ی ترجمه ی مقاله های علمی در رشته حقوق، جامعه شناسی، روابط بین الملل، علوم سیاسی، علوم رفتاری، روانشناسی، جغرافیا و سایر رشته های علوم اجتماعی را دارد.

 

سایر خدمات گروه مترجمان اکسیر، علاوه بر ترجمه مقاله، عبارتند از:

  • ترجمه کتاب

  • ویرایش مقاله

  • ترجمه چکیده

  • ترجمه رزومه

  • بازنویسی مقاله و کتاب (رفع پلیجریزم)

  • ترجمه ترکی توسط مترجم نیتیو

  • ترجمه زیرنویس

  • تهیه محتوای وب سایت

  • ترجمه محتوای وب سایت

 

 برای سفارش ترجمه مقاله و یا هر گونه سوالی در ساعت کاری می توانید با شماره 02188392665 و در ساعات غیرکاری با شماره 09335333500 تماس حاصل نمایید.