ترجمه محتوای وب برای چه کسانی کاربرد دارد؟

وب سایت های تجاری و بازرگانی اغلب بهتر است سایتی دو زبانه به انگلیسی و فارسی داشته باشند چراکه صاحبان این مشاغل به علت ارتباط در عرصه های بین المللی نیاز دارند تا اطلاعاتی را در اختیار مشتریان خارجی خودد بگذارند و خود را در بازارهای خارجی مطرح کنند. پس دو راه بیشتر ندارند:
- با ترجمه ی محتوای وب،سایت خود دو زبانه کنند، یا
- مشتریان ناگزیر برای کسب اطلاعات و فهمیدن محتوای وبسایت شما از google translate استفاده کنند.
اهمیت دو زبانه کردن وب سایت به انگلیسی و فارسی به نوع کار شما هم بستگی دارد.
اگر شرکت شما محصولی برای عرضه کردن به شرکت های خارجی دارد...
اگر کار شما حول محور بازاریابی اینترنتی می چرخد...
اگر در بازار محلی رقبای بسیاری دارید...
به شما پیشنهاد می کنیم که به مزایای مطرح کردن خود در بازاری وسیع تر با سایت دو زبانه و ترجمه ی محتوای وب به انگلیسی بیاندیشید!
اگر یک شرکت بازرگانی هستید و مدام با شرکت ها و مشریان انگلیسی زبان سروکار دارید مطمئن باشید که اگر مشتری بتواند اطلاعات شما را به زبان انگلیسی در وب سایت مطالعه کند، تجربه ی کاری موفق تری خواهید داشت.. طبق تحقیقات صورت گرفته از هر 10 کاربر اینترنتی 9 کاربر ترجیح می دهد از بین سایت هایی که در نتیجه ی جستجوو بالا می آیند، سایتی را باز کنند که  محتوای آن به زبان انگلیسی نوشته شده باشد.
ترجمه ی محتوای وب به انگلیسی بازار شما را گسترش می دهد، به عرضه بهتر شرکت و حرفه ی شما کمک می کند، و باعث بالا رفتن میزان فروش در عرصه ی بین المللی می شود.

چه صفحاتی از وب سایت را باید ترجمه کرد؟

قطعاً لزومی ندارد که تمام صفحات وب سایت خود را به انگلیسی ترجمه کنید. فقط صفحاتی که ترافیک بازدید بیشتری دارد و صفحاتی که حاوی اطلاعات کلیدی وبسایت شما هستند باید به انگلیسی ترجمه شوند.
گروه مترجمان اکسیر با بهره مندی از تجارب گروه تبلیغاتی تجاری اکسیر به شما تضمین می دهد که ترجمه محتوای وب سایت شما به انگلیسی به بهترین نحو انجام خواهد شد و به صورت رایگان SEO می شود که این مساله تاثیر بسیاریی در بالا آمدن وبسایت شما در جستجوی گوگل دارد.
برای مشاوره در زمینه ی ترجمه محتوای وب سایت به انگلیسی و دوزبانه کردن سایت، تهیه ی محتوای وب، SEO و بهینه سازی سایت خود با شماره 09335331500 تماس بگیرید و یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  با ما مکاتبه کنید.