ترجمه چکیده

اغلب ترجمه چکیده برای ارائه به ژورنال های تخصصی و یا ثبت نام در کنفرانس های داخلی و خارجی لازم است. لذا دانشجویان و اساتید گرامی در نظر داشته باشند که ترجمه ی بی کیفیت و غیرتخصصی به اعتبار مقاله شما آسیب می رساند. همانطور که تمام اساتید و دانشجویان عزیز می دانند چکیده ی مقاله شامل تمام لغات و اصطلاحات کلیدی و اصلی مقاله است و ترجمه ی آن به تخصص موضوعی نیاز دارد. سابقه ی ما در زمینه یی ترجمه ی چکیده و استفاده از مترجم ویژه ی این کار ما را از جلب رضایت شما آسوده خاطر می سازد.

ترجمه ارزان به چه قیمتی؟

ترجمه ارزان بی علت نیست. بیشمار مواردی بوده که ترجمه های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی بی کیفیت را برای ویرایش و بهسازی کیفیت متن به گروه مترجمان اکسیر ارجاع داه اند. مطمئناً زمان برای همه ارزش دارد وهیچ کس زمان خود بدون دریافت بهای آن به کسی اختصاص نمی دهد. علت ارزان بودن برخی ترجمه ها این است که مترجم زمانی صرف آن نمی کند و شما فقط یک ترجمه ی ماشینی دریافت می کنید که با نرم افزار ترجمه شده است. گاهی این مساله تنها زمانی مشخص می شود که متن ترجمه شده را با متن اصلی مقایسه کنید. اگر این کار بدست مترجم متخصص صورت بگیرد می تواند تمام ایرادات ترجمه ی ارزان و ماشینی را به شما نشان دهد. پس چه بهتر که به جای دوباره کاری و ترجمه های بی کیفیت کار را به کاردان بسپارید. گروه مترجمان اکسیر نه طرفدار ترجمه های ارزان قیمت و نه ترجمه های گران قیمت است. ما با تعیین تعرفه ترجمه معقول هم برای زمان مترجمان خود و هم برای پول شما ارزش قائل شده ایم. 

گروه مترجمان اکسیر با توجه به نیاز دانشجویان و اساتید گرامی ترجمه چکیده را جزو خدمات ویژه ی خود قرار داده است. ما با توجه به نیاز عمومی دانشجویان ، امکان ترجمه ی چکیده و پایان نامه در کمترین زمان ممکنن (حداکثر 3 ساعت) رادر گروه مترجمان اکسیر فراهم کرده ایم. ضمن اینکه علی رغم تحویل سریع و فوری هزینهه ی اضافی دریافت نخواهیم کرد. هزینه ترجمه چکیده بر حسب موضوع و ترجمه از فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی بین 10000 تا 170000 تومان متغیر است.

نحوه ی محاسبه ی قیمت ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی براساس تعداد کلمات است که در گوشه ی پایین سمت چپ ورد نمایش داده می شود. به طور کلی هزینه ی ترجمه ی چکیده تا 250 کلمه معادل 10000 تومان است.. بیش از 250 کلمه به ازای هرکلمه 55 تومان محاسبه خواهد شد. با توجه به اینکه گروه مترجمان اکسیر متشکل از کادر اموزش دیده دانشگاهی و مجرب است، به نحوه ی نگارش آکادمیک چکیده و مقاله کاملا واقف هستیم و لغات و عبارت چیکیده به صورت کاملا تخصصی ترجمه خواهند شد. تحویل فوری ترجمه چکیده در 3 ساعت خدمتی بی رغیب جهتت تسریع امور سفارشات در دنیای ترجمه آنلاین است. 

 در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه و نحویل فوری چکیده فارسی به انگلیسی در زمینه های زیر می باشد:

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله ادبی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی کامپیوتر 

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله فناوری اطلاعات IT 

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله ورزشی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله حقوقی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله مدیریتی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله بازرگانی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله فلسفی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله فقهی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله روانشناسی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله شیمی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله اقتصادی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله فقهی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله هنر

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله پزشکی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله پرستاری

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله زمین شناسی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی مکانیک

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی برق 

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله علوم تغذیه و بهداشت

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله کشاورزی

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی مقاله علوم اجتماعی

  جهت مشاوره در زمینه ی ترجمه چکیده با شماره 09335333500 تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارش فایل خود را جهت بررسی ارسال بفرمایید.