تهیه و ترجمه زیرنویس فیلم 

ترجمه ی چندرسانه ای یعنی تبدیل فایل های صوتی و تصویری به صورت مکتوب و نوشتاری. در صورتیکه فیلم، آهنگ و یا اطلاعاتی به صورت صوتی و غیرنوشتاری به زبان انگلیسی دارید و نیاز به مطالعه و تهیه ی خلاصه و یا ترجمه ی آن دارید، می توانید از این بخش از خدمات گروه مترجمان اکسیر بهره مند شوید.

پیاده سازی محتوا و تهیه زیرنویس

منظور از پیاده سازی محتوا، تبدیل فایل صوتی و تصویری به فایل متنی و نوشتاری است. گروه مترجمان اکسیر در خصوص پیاده سازی محتوا و تهیه زیرنویس می تواند بهترین انتخاب شما باشد. چراکه ما قادر به ارائه ای خدماتی بسیار با کیفیت با قیمت معقول و مقرون به صرفه هستیم. تیم حرفه ای پیاده سازی محتوای صوتی و تصویری و تهیه و ترجمه زیرنویس فیلم متشکل از افرادی متخصص و آموزش دیده و مجرب است و به همین دلیل در زمینه ی خدمات چندرسانه ای، تبدیل فایل صوتی به فایل متنی و تبدیل فایل تصویری به فایل متنی، ما آماده ی ارائه ی خدماتی دقیق و با کیفیت در کمترین زمان ممکن هستیم. به دلیل بررسی و نظارت تمام فایل های ترجمه و پیاده سازی شده توسط گروه ناظر و ویراستار اکسیر، به شما اطمینان می دهیم که فایل دریافتی 100% بی عیب و نقص خواهد بود.

لازم به ذکر است که هزینه ی پیاده سازی محتوای صوتی و تصویری و تهیه و ترجمه زیرنویس فیلم براساس دقیقه و به شرح زیر محاسبه می شود:

پیاده سازی فایل صوتی/تصویری (تهیه زیرنویس انگلیسی) در قالب ورد: هردقیقه 3000 تومان

پیاده سازی فایل صوتی/تصویری (تهیه زیرنویس انگلیسی) در قالب SRT: هردقیقه 6000 تومان

پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی و تصویری (ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی) در قالب ورد: هردقیقه 4000 تومان

پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی و تصویری (ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی) در قالب SRT: هردقیقه 7000 تومان

پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی و تصویری (ترجمه زیرنویس فارسی به انگلیسی ) در قالب ورد: هردقیقه 6000 تومان

پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی و تصویری (ترجمه زیرنویس فارسی به انگلیسی ) در قالب SRT: هردقیقه 9000 تومان

تمام فایل های متنی به صورت پیش فرض تایپ شده ارائه می شوند. در محاسبه هزینه، لهجه ی گفتار، سرعت کلام، و کیفیت فایل تاثیر گذار است. چناچه دقائقی از فایل بی کلام باشد، در محاسبه هزینه لحاظ نمی شود. در صورت بالا بودن حجم کار، تخفیف حجمی لحاظ می گردد.

فرآیند ثبت سفارش پیاده سازی سازی فایل صوتی و تصویری و تولید و ترجمه زیرنویس فیلم بسیار ساده است. هدف ما تسریع و تسهیل امور و کاستن از دغدغه های شماست تا بتوانیم با ارائه ای خدماتی مطلوب اطمینان خاطر برای شما به ارمغان بیاوریم. جهتت ارسال فایل خود کافی یک ایمیل به انضمام فایل صوتی یا تصویری و شماره همراه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسالل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.