ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه

در این بخش گروه مترجمان اکسیر آماده ی ارائه ی خدمات ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه به آن دسته از دانشجویانی است که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند. از آنجا که در اغلب دانشگاه ها نیاز است که منابع به زبان انگلیسی نیز در دسترس باشد، ما با به خدمت گرفتن طیف وسیعی از مترجمین کارآزموده در رشته های مختلف ،، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه ها و تزهای دکترای دوستان عزیز و ترجمه آن از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی می باشیم.

علاوه بر ترجمه ی چکیده پایان نامه، ترجمه ی چکیده مقاله آن نیز برایاکثر ژورنال ها و کنفرانس ها لازم است و مورد نیاز اکثر دانشجویان می باشد. ما با توجه به نیاز عمومی دانشجویان ، امکان ترجمه ی چکیده پایان نامه و چکیده مقاله در کمترین زمان ممکن (حداکثر 3 ساعت) را در گروه مترجمان اکسیر فراهم کرده ایم.

اغلب ترجمه چکیده برای ارائه به ژورنال های تخصصی و یا ثبت نام در کنفرانس های داخلی و خارجی لازم است. لذا دانشجویان و اساتید گرامی در نظر داشته باشند که ترجمه ی بی کیفیت و غیرتخصصی به اعتبار مقاله شما آسیب می رساند. همانطور که تمام اساتید و دانشجویان عزیز می دانند چکیده ی مقاله شامل تمام لغات وو اصطلاحات کلیدی و اصلی مقاله است و ترجمه ی آن به تخصص موضوعی نیاز دارد. سابقه ی ما در زمینه یی ترجمه ی چکیده و استفاده از مترجم ویژه ی این کار ما را از جلب رضایت شما آسوده خاطر می سازد.

ترجمه چکیده مقاله و چکیده پایان نامه

از دیگر خدمات ما در این بخش عبارتند از:

  • ویرایش متن پایان نامه ی انگلیسی
  • خلاصه نویسی پایان نامه ی انگلیسی
  • تهیه ی پاورپویت
  • ترجمه ی پروپوزال

 

ترجمه پایان نامه و چکیده پایان نامه

لازم به ذکر است که ترجمه ی پایان نامه به انگلیسی بدون تایید یکی از اساتید دانشگاهی گروه زبان انگلیسی قابل قبول نخواهد. ما با کسب اعتبار از اساتید دانشگاهی و تجربه ی کافی در این زمینه شما را از کیفیت ترجمه ی خودد مطمئن خواهیم کرد.

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه در تمام زمینه ها و ترجمه چکیده پایان نامه در زمینه های زیر می باشد:

 

- ترجمه پایان نامه ادبیات و علوم انسانی

- ترجمه چکیده پایان نامه مهندسی کامپیوتر
- ترجمه چکیده پایان نامه فناوری اطلاعات IT
-  ترجمه چکیده پایان نامه ورزشی و تربیت بدنی
- ترجمه چکیده پایان نامه حقوقی
- ترجمه چکیده پایان نامه مدیریتی
- ترجمه چکیده پایان نامه بازرگانی
- ترجمه چکیده پایان نامه فلسفی
- ترجمه چکیده پایان نامه فقهی
- ترجمه دیوان شعر
- ترجمه چکیده پایان نامه روانشناسی
- ترجمه چکیده پایان نامه شیمی
- ترجمه چکیده پایان نامه اقتصادی
- ترجمه چکیده پایان نامه فقهی
- ترجمه چکیده پایان نامه هنر
- ترجمه چکیده پایان نامه پزشکی
- ترجمه چکیده پایان نامه پرستاری
- ترجمه چکیده پایان نامه زمین شناسی
- ترجمه چکیده پایان نامه مهندسی مکانیک
- ترجمه چکیده پایان نامه مهندسی برق
- ترجمه چکیده پایان نامه علوم تغذیه و بهداشت
- ترجمه چکیده پایان نامه کشاورزی
- ترجمه چکیده پایان نامه علوم اجتماعی

 شما می توانید از این قسمت نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمائید و یا با ارسال فرم تماس برای دریافت خدمات اقدام نمائید.

 

مطالب مرتبط

نحوه نگارش چکیده

سرویس ویژه ترجمه چکیده 

چکیده مقاله های مدیریت

ترجمه سریع و تخصصی چکیده

 اهمیت ترجمه چکیده

ترجمه و تحویل فوری چکیده

ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه