ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی 

ترجمه امری تخصصی است که نیازمند تسلط کامل به قواعد دو زبان مبدا و مقصد می باشد. در ترجمه ی انگلیسی به فارسی مترجم باید ابتدا ساختار دستوری جمله ی مبدا را تشخیص دهد تا بتواند معنی درست و دقیق جمله راا بفهمد و آن را به زبان فارسی بیان کند. در ترجمه از انگلیسی به فارسی لازم است که دایره واژگانی مترجم درر حوزه ی موضوعی زبان مقصد به قدری وسیع باشد که ترجمه ای روان و کاملاً تخصصی حاصل شود. برای اطمینان ازز انتقال درست مفاهیم و عدم تحریف محتوا حین تبدیل مفاهیم از انگلیسی به فارسی، سعی ما بر آن بوده تا از مترجمینی با مدارک بالای دانشگاهی استفاده کنیم که اشراف کامل به قواعد دستوری و نگارشی زبان انگلیسی و فارسی دارند. 

خلا مهارت ترجمه ی تخصصی از انگلیسی به فارسی بیشتر در ترجمه ی مقالات تخصصی مهندسی و فلسفی به چشم می خورد. برخی موارد که ضمن ترجمه از انگلیسی به فارسی به دقت بالایی نیاز دارند، از جمله :

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه پایان نامه انگلیسی به فارسی

ترجمه فایل های صوتی انگلیسی به فارسی

ترجمه چکیده انگلیسی به فارسی  

ترجمه ی چکیده انگلیسی به فارسی علی رغم اینکه کوتاه و ساده به نظر می رسد به تخصص بالایی نیاز دارد چراکه چکیده ی مقاله شامل تمام لغات و اصطلاحات کلیدی و اصلی مقاله است و ترجمه ی آن به تخصص موضوعی نیاز دارد. اغلب مترجمین غیرحرفه ای با ارائه ی ترجمه ای سطحی و نادرست مفهوم جملات را در حین ترجمه از انگلیسی به فارسی تحریف می کنند. اما ما با آگاهی از رسالت مترجم و تعهد نسبت به مسولیتی که پذیرفته ایم تاکنون سابقه ای درخشان در ارائه ی خدمات ترجمه ی تخصصی از انگلیسی به فارسی داشته ایم.  

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

  در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه های زیر می باشد:

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون ادبی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون مهندسی کامپیوتر 

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون فناوری اطلاعات IT 

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون ورزشی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون حقوقی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون مدیریتی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون بازرگانی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون فلسفی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون فقهی

- ترجمه انگلیسی به فارسی شعر

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون روانشناسی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون شیمی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون اقتصادی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون فقهی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون هنر

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون پزشکی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون پرستاری

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون زمین شناسی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون مهندسی مکانیک

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون مهندسی برق 

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون علوم تغذیه و بهداشت

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون کشاورزی

- ترجمه انگلیسی به فارسی متون علوم اجتماعی


 برای ثبت سفارش ترجمه ی تخصصی انگلیسی به فارسی و دریافت خدمات آنلاین ترجمه کلیک کنید