ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی 

ترجمه امری تخصصی است که نیازمند تسلط کامل به قواعد دو زبان مبدا و مقصد می باشد. در ترجمه ی فارسی به انگلیسی مترجم باید ابتدا ساختار دستوری جمله ی مبدا را تشخیص دهد تا بتواند معنی درست و دقیق جمله را بفهمد و آن را به زبان انگلیسی بیان کند. در ترجمه از فارسی به انگلیسی لازم است که دایره واژگانی مترجم در حوزه ی موضوعی زبان مبدابه قدری وسیع باشد که با درک دقیق مفهوم جمله بتواند آنرا به زبان مقصد بیان کند تا ترجمهای روان و کاملاً تخصصی حاصل شود. برای اطمینان از انتقال درست مفاهیم و عدم تحریف محتوا حین تبدیل مفاهیم از  فارسی به انگلیسی، سعی ما بر آن بوده تا از مترجمینی با مدارک بالای دانشگاهی استفاده کنیم که اشراف کامل به قواعد دستوری و نگارشی زبان انگلیسی و فارسی دارند. 

ترجمه فارسی به انگلیسی

خلا مهارت ترجمه از فارسی به انگلیسی بیشتر در ترجمه ی تخصصی مقاله و پایان نامه مساله ای شایان اهمیت است. برخی موارد که ضمن ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی به دقت بالایی نیاز دارند، از جمله :

ترجمه ی تخصصی مقاله از فارسی به انگلیسی

ترجمه ی تخصصی پایان نامه از فارسی به انگلیسی

ترجمه رزومه از فارسی به انگلیسی

ترجمه چکیده از فارسی به انگلیسی

ترجمه ی چکیده از فارسی به انگلیسی علی رغم اینکه کوتاه و ساده به نظر می رسد به تخصص بالایی نیاز دارد چراکه چکیده ی مقاله شامل تمام لغات و اصطلاحات کلیدی و اصلی مقاله است و ترجمه ی آن به تخصص موضوعی نیاز دارد. اغلب مترجمین غیرحرفه ای با ارائه ی ترجمه ای سطحی و نادرست مفهوم جملات را در حین انتقال از  فارسی به انگلیسی تحریف می کنند. اما ما با آگاهی از رسالت مترجم و تعهد نسبت به مسولیتی که پذیرفته ایم تاکنون سابقه ای درخشان در ارائه ی خدمات ترجمه ی تخصصی از فارسی به انگلیسی داشته ایم.  

گروه مترجمان اکسیر، با اطمینان از کیفیت خدمات خود و ایجاد آسودگی خاطر در شما آماده ارائه ی خدمات ترجمه رایگان به عنوان نمونه کار می باشد.برای استفاده از خدمات ترجمه رایگان گروه مترجمان اکسیر کافی است هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات "درخواست نمونه ترجمه رایگان" را درج کنید و فایل مورد نظر برای ترجمه را ارسال کنید. توجه داشته باشید که ترجمه رایگان تا سقف 100 کلمه و صرفاً جهت نمونه کار برای متون بیش از 1000 کلمه ارائه می شود و شامل ترجمه چکیده و ترجمه رزومه نمی باشد. در غیراینصورت مطابق تعرفه ی مندرج در قسمت برآورد هزینه فاکتور صادر می گردد. 

 در حال حاضر گروه مترجمان اکسیر، با توجه به تخصص کادر فعلی مترجمین، آماده ی پذیرش سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی جهت چاپ در ژورنال های ISI و بین المللی در زمینه های زیر می باشد:

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ادبی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی کامپیوتر 

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فناوری اطلاعات IT 

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ورزشی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حقوقی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مدیریتی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله بازرگانی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فلسفی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فقهی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی شعر

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله روانشناسی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله شیمی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله اقتصادی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فقهی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله هنر

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله پزشکی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله پرستاری

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله زمین شناسی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی مکانیک

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی برق 

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علوم تغذیه و بهداشت

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله کشاورزی

 - ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علوم اجتماعی

  برای ثبت سفارش ترجمه ی تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی و دریافت خدمات آنلاین ترجمه کلیک کنید.