فرم خام رزومه کاری word

تهیه رزومه کاری یکی از دغدغه های متقاضیان کار است چون اغلب با نحوه ی نگارش رزومه آشنا نیستند و یا نمی دانند چه اطلاعاتی باید در رزومه گنجانده شود. ما همواره با مشتریانی برخورد داشته ایم که درخواست ترجمه رزومه کاری داشته اند اما وقتی رزومه خود را جهت ارزیابی برای گروه مترجمان اکسیر ارسال می کنند عملا چیزی نیست که بتوان آن را رزومه نامید. یک رزومه کاری باید در عین جامع و کامل بودن، مختصر و مفید باشد. لذا در پایان این مقاله یک فرم خام رزومه کاری word برای دانلود قرار داده ایم تا اگر با نحوه نگارش رزومه آشنا نیستید با پر کردن این فرم می توانید اطلاعات لازم برای تهیه و تدوین یک رزومه کاری حرفه ای را جهت ترجمه آماده کنید. برای ایجاد یک رزومه کاری کافیست فیلدهای این فرم خام رزومه کاری را تکمیل و برای ما ارسال کنید. چون فرم خام رزومه کاری ذیل word و قابل ویرایش است می توانید اطلاعات تکمیلی دیگری هم که به نظر شما قابل ذکر است در رزومه کاری خود بیاورید.  

اما فراموش نکنید که برای داشتن یک رزومه کاری خوب و حرفه ای باید از زیاده گویی بپرهیزید چون هیچ کارفرمایی وقت خود را صرف خواندن یک رزومه 4 صفحه ای نمی کند. در تهیه رزومه کاری باید تمام اطلاعات مفید به گونه ای برجسته در صفحه ی اول گنجانده شوند.

توجه داشته باید که فرم خام رزومه کاری word ارائه شده، یک فرم مبتدی است به هیچ عنوان مناسب ارائه به سازمان هدف جهت استخدام نمی باشد. هدف از تهیه و قرار دادن این فرم خام رزومه کاری صرفا راهنمایی آن دسته از عزیزانی است که با نحوه نگارش رزومه آشنا نیستند.   

دانلود فرم خام رزومه کاری word

 

مطالب مرتبط:

چگونه رزومه کاری بنویسیم؟

نگارش رزومه

مراحل نگارش رزومه

تفاوت رزومه و سی وی و موارد کاربرد آنها

چگونه رزومه بنویسیم: هرآنچه که باید در مورد نگارش رزومه بدانید

قالب های تدوین رزومه

تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی

ترجمه رزومه