ضمن بررسی شاید هزاران وب سایت در طول چندین سال کار و تجربه، به این نتیجه رسیده ایم هر سازمانی که بخواهد کسب و کاری موفق در اینترنت داشته باشد، 3 مولفه اساسی را باید در نظر بگیرد:

1. طراحی وب سایت: طراحی وب سایت شما باید کاملاً حرفه ای، جذاب، و کارشناسی شده باشد و همچنین کاربری راحتی داشته باشد تا به خوبی توجه بازدیدکننده را به خود جلب کند. استفاده از عکس و تصاویر مناسب هم تاثیر بسیاری بر گیرایی وب سایت شما و جذب خواننده دارد.

2. محتوای وب سایت:  محتوای وب شما باید با توجه به نیاز کاربران سایت نوشته شود و پاسخگوی سوالاتی باشد که در ذهن خواننده ایجاد می شود. باید به کاربر نشان دهید که چگونه می تواند با کمک شما کار و فعالیت خود را به پیش ببرد. به این منظور، باید محتوای وب سایت خود را با استفاده از محصولات، خدمات و قابلیت های کسب و کار تقویت کرده و مدام آن را به روز رسانی کنید.

3. استراتژی و تاکتیک: ابتدا نوع کار و جایگاه کاری خود را تعیین کنید و سپس به این فکر کنید که اینترنت چه نقشی می تواند در موفقیت کسب و کار شما داشته باشد. ببینید که چگونه می خواهید با مشتریان خود در ارتباط باشید: آیا میی خواهید از طریق وب سایت محصولات خود را بفروشید؟ خبرنامه تشکیل دهید؟ وبلاگ داشته باشید و به صورت آنلاین با مشتریان در ارتباط باشید؟

بدون توجه به این سه مولفه، وب سایت شما عملاً کارایی نخواهد داشت. مثلاً سایتی را در نظر بگیرید که به خوبی طراحی شده، محتوای خوبی دارد اما فاقد استراتژی و تاکتیک مناسب است؛ مثل ماشینی که فاقد جی پی اس باشد! تعجب می کنید که چرا سایت شما بازدهی ندارد. اگر محتوای قوی، استراتژی کارآمد و تاکتیک مناسب داشته باشید، اما طراحی و کاربری سایت خوب نباشد، خواننده به محض ورود به سایت یا آن پنجره را می بندد یا به صفحه قبل باز می گردد.

در طراحی به نکاتی فکر کنید که به اعتبار شما می افزاید. از google alert استفاده کنید تا متوجه شوید که سایت شما چه بازخوردی داشته است. از این طریق می توانید به نقاط ضعف و قوت سایت خود پی ببرید.

برای تهیه محتوای وب با تضمین کارایی و بالا آمدن در صفحات جستجوی گوگل می توانید کار تامین محتوای خود را به گروه مترجمان اکسیر بسپارید. این گروه با مدیریت محتوای وب چندین سازمان برجسته تاریخچه ای غنی در زمینه تامین محتوای وب، سئوی وب سایت و طراحی وب سایت دارد.

جهت سفارش طراحی وب با شماره 09335331500 و جهت مشاوره در زمینه تامین محتوای وب با شماره 09335333500 در تماس باشید.